בעולם של ניתוחים פלסטיים לכל איבר אפשרי בגופינו, קל מאוד להתבלבל ולחשוב שאנחנו אולי צריכים ניתוח כזה או אחר. מהנפוצים ביותר כמו ניתוח אף ועד לניתוחי מתיחת פנים ובטן, איך נדע האם אנחנו באמת צריכים לעבור כזה ניתוח ו למי זה מתאים? והאם הבטן, שאנחנו חושבים שהיא בעיה נצחית, יכולה לעבור עם קצת עבודה וכושר?

האם כל אחד שלא אוהב את הבטן שלו יכול לעשות את הניתוח? הנה הסבר קצר

עור עודף

מתיחת בטן תתאים לאנשים אשר היו שמנים מאוד בעברם ועברו דיאטה רצינית אשר גרמה להם להשיל משקל רב מגופם והותירה אותם עם עור עודף. אנשים החיים עם עור עודף לרוב חשים לא בנוח ולרוב יבחרו לעשות ניתוח כזה בשביל הנוחות ובשביל הביטחון העצמי

כאשר אדם שמן מתחיל בתהליך ההרזיה, המטרה העיקרית שלו היא להרזות. לרוב הוא ידמיין איך יראה, לאן ילך ועם מי יסתובב. אך הוא לא חושב על העור שמאבד מנפחו ומתחיל להידלדל על עצמותיו. ככל שאותו אדם ימשיך להרזות, עורו העודף יהיה פשוט תלוי וממש לא נוח. ניתוח מתיחת בטן מקל על בעיית העור העודף משמעותית.

פוסט הריון

נשים רבות מפחדות ממראה הבטן שלהן לאחר הלידה. לרגע אחד אנחנו משוכנעות שכשהתינוק יצא הבטן תיעלם כלא הייתה ואז מתבדות כאשר מגלות שהבטן כאן כדי להישאר.

מתיחת בטן היא דבר מאוד נפוץ בקרב נשים לאחר לידה. הבטן לא מצליחה לחזור לעצמה בעקבות עייפות שרירי הבטן ובעצם נותרת מידלדלת מתחת לחזה. הרבה נשים מרגישות את הצורך לעשות ניתוח מתיחת בטן כיוון שהן מתגעגעות לבטן השטוחה ורוצות לחזור להרגיש טוב עם עצמן.

רפיון שרירי הבטן עם התבגרות האדם

ככל שאנחנו מתבגרים, ככה שרירינו מתעייפים והופכים לקשים יותר לפעילות. דבר ידוע שמי שלא עושה פעילות, אפילו הקטנה ביותר, מדי יום יכול לגלות את עצמו בעוד חמישים שנה מנוון. מעבר לכך, קשה איתנו המחשבה שגופינו משתנה ובוגד בנו כך. מבוגרים רבים בוחרים בניתוח מסוג של מתיחת בטן בעבור מראה רזה ויציב יותר, אולי אפילו בעבור ההקלה.

זה אינו דבר מוזר שאנשים בגיל העמידה בוחרים לעבור ניתוח מתיחת בטן. האם יש גיל בו לא תרצו להרגיש טוב עם עצמכם?

לאחר שקראתם את הסיבות העיקריות לביצוע ניתוח מתיחת בטן ואם החלטתם שברצונכם לעבור ניתוח מסוג זה, עשו זאת בדרכים המקובלות. לכו לרופא פלסטיקאי מוסמך אשר ביכולתו לבצע ניתוחים מסוג זה, בידיו ביקורות ותמונות על ניתוחים מסוג זה, וזה רק אחרי שאתם לחלוטין בטוחים שזה מה שאתם רוצים עבורכם.