נשים רבות תרצנה להסיר את השיער המיותר שלהן מאזור הפנים. חשוב לדעת שמדובר באזור רגיש יותר מכל אזור אחר בגוף ויש לבצע זאת רק על ידי השיטות המקובלות שאינן גורמות נזק בלתי הפיך לפנים. היום יש שיטות רבות וחדשניות שמאפשרות לעשות זאת לבד בבית.

אזור הפנים הוא כרטיס הביקור שלנו וחשוב לכל אחת ואחד להראות אסתטי ומרשים. לכן יש להוריד את השיער המיותר מאזור השפם הפאות או הסנטר. בקרב נשים רבות מראה חלק באזורי הפנים יקנה נשיות טיפוח ואלגנטיות. אישה שמותירה את השפם והפאות מקנה לעצמה מראה מוזנח ולא אסתטי שעלול לפגוע ברושם שלה. לכן יש כיום חשיבות גבוהה למראה מטופח של אזור הפנים אצל נשים. לצורך זה יש מגוון של שיטות להסרת שיער, הן על ידי מכשירים להסרת שיער והן על ידי שעווה, גילוח ועוד. להלן מדריך על מגוון שיטות להסרת שיער בפנים.

מכשיר פלאש אנד גו

אם ברצונכן הנשים, להסיר שיער מאזור הפנים כמו הפאות או הסנטר הלחי או השפם למעט הגבות יש היום את המכשיר הנהדר פלאש אנד גו שמאפשר הסרת שיער ביעילות ובאופן עצמאי בזמן ובנוחות שלכן. הוא מיועד לטיפול בפנים באזור שמתחת לעצמות הלחיים: פאות, שפם, סנטר (לא גבות). יש לעבוד ע"פ הוראות המדריך למשתמש לעבודה יעילה ובטוחה.

שיטות גילוח לפנים שלנו

נכון שגברים קשוחים רבים יעדיפו לגלח באזור הפנים אבל חשוב לזכור את השוני בכל המבנה הפיזי שלהם שהוא מחוספס יותר וקשוח יותר. אמצעי הגילוח שלהם יהיו סכין, קרם, ספריי. והם לחלוטין לא מיועדים לנשים באזור הפנים. גילוח באזור הפנים אצל גברים יכול לגרום לפצעים ויובש וגם לגרום לצמיחה מוגברת של השיער ולעבות את זקיקי השיער. היתרונות היחידים כשמדובר בגברים הינו המהירות שבהעלמת שיער. בגילוח יש לחזור על התהליך לפחות פעם בשבוע אם לא יותר.

מכשירים להסרת שיער - אפילטורים

ישנם היום מכשירים ביתיים רבים כמו מכונה להסרת שיער ועוד. מכשירים אלה מתחדשים כל העת עם מגוון הטכנולוגיות והחדשנות. מדובר לרוב במכשירים שזמן צמיחת השיער לאחר מכן היא ממושכת וניתן ליהנות מהיעדר שיער כחודש ימים. מדובר במכשירים ביתיים שמאפשרים הסרה של שיער בזמן שלנו. העלות היא חד פעמית ומתבצעת בעת קניית המכשיר. ידוע גם כי מכשירים רבים מפחיתים עם הזמן את צמיחת השיער ומייצרים אזורים רבים של קרחות ששם כבר לא גדלות השערות.

במכון הקוסמטיקה

מכונים רבים וקוסמטיקאיות רבות יציעו לכם מגוון של שיטות להסרת שיער מהגוף וגם מאזור הפנים. יש את השיטות של הלייזר המושתת על סדרות טיפולים להפחתת שיער לצמיתות.יש את השיטות המיושנות כמו: שעווה, גילוח, מריטה בחוט, משחה וכד'. בטיפול במכון יש לקחת בחשבון את העלויות שכרוכות בכל טיפול או בסדרה של טיפולים, את זמן ההגעה למכון לצורך טיפול באזורי גוף גדולים, הזמן שנדרש להשקיע בזה ומשך הטיפולים. היתרון המשמעותי שיש במכונים שהוא ניתן על ידי אנשי מקצוע שמכירים את התחום ויודעים להמליץ על יד אבחון העור והשערה איזה טיפול יעיל יותר עבורכם. כמו כן, אם אתם לא תתעצלו ויהיה לכם זמן וכסף להשקיע אתם תפחיתו את שיער הפנים בשיטה יעילה וטובה.

שעוות פנים

חשוב לזכור שכל עוד מדובר בהסרת שיער מהפנים יש לבחור בדרכים הכי בריאות ובטיחותיות שאינן יכולות לגרום לנזק בלתי הפיך לפנים שלנו. שעווה עשויה לגרום לכוויה או לפצעים, שכן חשוב לעשות זאת רק שבטוחים במי שמבצע את הפעולה ולא נראה כי דרך אחרת יעילה יותר. היתרון שיכול להיות בשעווה שהיא מצליחה להוציא את השערה מהשורש ולגרום להפחתת שיער משמעותית ולמנוע עידוד ייצור שיער. הפעולה לרוב תתבצע אחת לחודש עד חודשיים.

מכשיר ביתי בעדיפות עליונה

כולם היום יעדיפו את המכשיר הביתי שמעניק ביטחון ומאפשר הסרת השיער בכל זמן ובנוחות של הבית. הוא לא מאלץ אותנו לעמוד בלוח זמנים, חוסך מבוכה, לא נדרש לשלם עליו כסף לאחר רכישתו הראשונית והוא מתאים לאזורי הגוף והפנים. חשוב בכל שלב של בחירת מכשיר, לבדוק אם הוא אכן מתאים לגוון העור ולצבע השיער. יש, לקרוא על יתרונותיו וחסרונותיו ולראות אם הוא מתאים לצרכים שלנו ולעבוד ע"פ ההוראות של היצרן.