עד לא מכבר טיפולי אסתטיקה ויופי בוצעו על ידי נשים בלבד, אך בשנים האחרונות גם הגברים הבינו את החשיבות הרבה של טיפוח עור הפנים ולכן גם הם מגיעים מעת לעת לטיפוח הפנים וגם לביצוע פעולות נוספות בגוף כמו טיפולי לייזר להורדת שיער וגם טיפול בפצעי אקנה בפנים.

מכוני יופי

גבר או אישה שמעוניינים לבצע טיפולי אסתטיקה ויופי, בוחנים כמה אפשרויות ובדרך כלל מבקשים המלצות מקרובי משפחה או מחברים על קליניקות איכותיות וקוסמטיקאיות מקצועיות שכדאי לבצע אצלן את הטיפולים הנדרשים. הפנים של כל אדם הם סימן ההיכר שלו ואם מגיעים לקליניקות שאינן מקצועיות עלולים להיגרם נזקים לעור הפנים, או לחלקים אחרים בגוף ואף אדם אינו מעוניין להגיע למצבים הללו.

מתאמים תור רק למכון יופי שיש עליו חוות דעת חיוביות, הן מהממליצים והן מהציבור אשר מביע את דעתו באתרי האינטרנט השונים. בדרך זו הלקוחות רגועים והם יכולים להתחיל את סדרת הטיפולים הנדרשים.

הטיפולים השונים בקליניקות

יש קליניקות שעוסקות ברבדים שונים של טיפולי יופי כמו לדוגמה פילינג עמוק, ניקוי וטיפוח העור, טיפול בפצעי אקנה ועוד.

בנוסף לכך ברוב הקליניקות היום קיימים מכשירים חדשניים לביצוע סוגים שונים של טיפולים כמו הסרת שיער בלייזר מאיברים שונים בגוף. המיקומים הפופולריים ביותר הם הרגליים והידיים ובנוסף לכך מקומות נוספים בגוף, על פי רמת השעירות של כל אדם.

יש לקוחות שהעובדה שהם שעירים מפריעה להם מאד ולכן הם מעוניינים בסדרה של טיפולי הסרת שיער. כאשר מבצעים זאת באמצעות לייזר הדבר מחזיק זמן רב ורק לאחר כמה חודשים מבצעים טיפול נוסף, כדי לטפל במקומות פה ושם שגדל בהם שיער.

מזותרפיה

טיפול מזותרפיה מתבצע באמצעות מכשיר אלקטרופורציה שהוא מוליך חשמלי, אשר באמצעותו יוצרים נקבוביות בעור. לאחר מכן מחדירים פנימה לעור לחות וחומרים נוספים. במקרים רבים מבצעים גם הזרקות של אלסטין וקולגן, כדי לשפר את נראותו של העור.

אנטי אייג'ינג

המטרה של טיפול אנטיאייג'ינג הוא להצעיר את העור, הפעולה האפקטיבית הזו מתבצעת באמצעות מכשיר חדשני. R F הפועל באמצעות גלי רדיו ומטפל בשכבה הפנימית של העור. לאחר טיפול מסוג זה רואים שינוי משמעותי מאד בפנים וברוב המקרים הנראות היא צעירה בכמה שנים.

התמדה בטיפוח העור

מי שמבצע טיפולים בעור, חשוב שיתמיד בכך כיוון שאם מפסיקים את פעולות הטיפוח המצב חוזר לקדמותו ולכן כל ההישגים כבר לא נראים.