האם השתלת שיער עובדת

השתלת שיער היא אחת השיטות הפופולריות ביותר כיום "לשיקום שיער". רק בשנה שחלפה בוצעו יותר מ-703,000 הליכי השתלת שיער ברחבי העולם, עלייה של 151% בעשור האחרון.

בחרנו לשים בסוגריים את המונח "שיקום שיער" מכיוון שיותר נכון למעשה לומר שיקום אסטטי, שכן בהליך השתלת שיער, אין אפשרות באמת להחיות זקיקים שמתו, אלה לוקחים בצורה אסטטית שיער מאזור יותר שופע בראש ומעבירים אותו בצורה כזו שתתרום למראה המושתל ויינתן אפקט של שיער מלא.

לא כל מטופל מתאים להשתלת שיער מסיבה זו, ויש לבצע אבחון בקליניקה ישרה אשר תיתן לכם דיאגנוזה אמיתית ותשקף את המציאות מבלי למכור חלומות.

על מנת שהקליניקה אליה תפנו תוכל לתת לכם אבחון בצורה המיטבית ביותר אנא הקפידו על צילום ברור של 6 תמונות שונות כמו בדוגמא הבאה:

 

זוויות לאבחון התאמה להשתלת שיער,קרדיט:הייר טורקיי

מהו שיעור הישרדות שתלים לאחר השתלת שיער?

האם השתלת השיער באמת עובדת תלויה כמובן גם בשיעור ההישרדות של השערות המושתלים לאחר ההשתלה. הישרדות של השערות מתייחס למספר זקיקי השיער המושתלים שמשתרשים ומייצרים שיער חדש בשבועות ובחודשים שלאחר הניתוח.

שיעור הישרדות של 90 אחוז מהזקיקים לאחר השתלת שיער נחשבת כהשתלה שבאמת עובדת!

אחוז הישרדות הזקיקים תמונה בגוף המטופל, אך לא רק אלה גם באיכות הטיפול על ידי ניתוח מקצועי וגם מהיר, שכן פעולה כירורגית מהירה בין 7 שעות בממוצע היא הזמן האידיאלי לזקיקים שלא יפגעו בין ההוצאה להחדרה שלהם אל בית מושבם החדש.

כמובן שטרם תבחרו קליניקה יש לבחון את עבודות המרפאה אליה אתם עתידים להגיע על מנת לבדוק תמונות לפני אחרי של השתלת שיער, במיוחד אם אתם בוחרים לטוס לבצע את תהליך השתלת השיער שלכם בטורקיה כדאי מאוד להציץ בתיק העבודות של המרפאה.

אנו מזמינים אתכם להציץ בתוצאות ההשתלה שלנו בטורקיה לפני ואחרי בעמוד הייעודי שהכנו לכך בו ריכזנו סוגי טיפולי שיער שונים שביצענו למטופלים שלנו במרפאה שלנו באיסטנבול:

https://hairturkey.co.il/hair-transplantation-in-turkey-before-and-after/

כאשר אתם בוחנים עבודות של קליניקה על מנת לראות האם השתלת השיער "תעבוד באמת גם במקרה שלכם", מומלצת לחפש תמונות לפני ואחרי של מקרים דומים למקרה שלכם.

לא בגלל שאם עבד על מישהו דומה לכם ההשתלה אז סביר שזה "יעבוד גם לכם" אלה שזה ייתן לכם תמונת מצב אשר תשקף לכם השערה של מצב עתידי בו אתם עתידים גם להגיע במראה מכיוון שאתם יוצאים מאותה נקודת פתיחה: שטח התקרחות, כמות זקיקים, האם השתלה אחת או שתי השתלות.

טרם נסיים את המאמר נרצה להפריח מיתוס לגבי כך שהשתלות שיער הן רק לגברים, אז חשוב לדעת שגם נשים במידה והן לא סובלות מהפרעה הורמונלית יכולות לבצע הליך השתלת שיער יעילה שעובדת ב100 אחוז.

השתלות שיער הפעו פופולריות בשנים האחרונות גם בקרב נשים, בעיקר אצל נשים לאחר גיל המעבר המבקשות אפקט מילוי של הישער השופע לו היו רגילות כשהיו צעירות.