עיצוב זרועות ידיים - הסוף לזרועות שמנות ומדולדלות

נדמה כאילו לכולנו זה קורה, בשלב כזה או אחר של החיים: ה'למטה' של הזרוע, החלק התחתון שבין הכתף למרפק, פשוט מתחיל להיכנע לכוחות הכבידה של כדור הארץ. הסוף של התהליך הזה הוא בזרועות מדולדלות, זרועות 'דודה' כמו שהרבה אנשים אוהבים לכנות - וזה משהו שאף אחד לא היה רוצה להיות הבעלים שלו. אבל, מי שכן הפך לבעלים של זרועות כאלו, ישמח לדעת שניתן לבצע עיצוב זרועות ולשכוח מזה לתמיד.

כן, מסתבר שהיום ישנו ניתוח פלסטי גם לעניין הזה. ומה הפלא? כשיש היום ניתוחים פלסטיים לעיצוב הישבן, כשאפשר אפילו לעשות ניתוח פלסטי ליצירת גומת חן (זה אכן קיים!) וכשכמעט כל אדם שני עושה ניתוח אף או ניתוח חזה - מה הפלא שבסופו של דבר גם האפשרות הזו מגיעה?

אבל, כאן מדובר בבעיה אסתטית שהניסיון להיפטר ממנה מובן לגמרי. דלדול העור בצידה התחתון של הזרוע הוא מראה לא נעים, שיכול עם הזמן להפוך לבעייתי מאוד מבחינה אסתטית, בעיקר משום שהזרועות שלנו חשופות במשך רוב החיים (הרי אנחנו חיים במדינה חמה כמו ישראל...). אז מה אפשר לעשות?

היינו צריכים לחשוב על זה קודם - ולהתעמל

ברור שזה חלק מהעניין. אם רק היינו מתאמנים כמו שצריך, שומרים על אלסטיות העור ודואגים שיהיה תמיד מתוח וצעיר, היינו יכולים למנוע את היווצרות התופעה או לכל הפחות לעכב ולצמצם אותה. אבל רובינו לא עושים ספורט באופן קבוע ובמידה הדרושה ולכן, אנחנו 'נתקעים' עם זרועות דודה. בשתי הידיים.

הפעילות הספורטיבית, כשהיא במידה הנכונה, יכולה להיות טובה יותר מניתוח עיצוב זרועות. היא יכולה להיות זו שתשפיע על הגוף כולו ותשאיר אותו רענן וצעיר. מצד שני, שרירנים או אנשים שפשוט אוהבים לבלות שעות בחדר הכושר, יסבלו מאותה תופעה ברגע שיפסיקו להתאמן - כך שחשוב לשמור על איזון.

טוב, ומה אפשר לעשות אחרי שלא שמרנו על כושר?

כאמור, הדרך הבדוקה להצלחה בתהליך למי שכבר יכול להציג זרועות מדולדלות ושמנות לתפארת, היא ביצוע ניתוח פלסטי. ניתוח שיחזיר את המצב כמעט לקדמותו ויציג זוג זרועות צעירות יותר וחטובות יותר.

לרוב, ניתוחים פלסטיים כוללים את ההסתייגות הבאה: זה לא ייצא בדיוק כמו שחלמת. זה יכול להיות מעט שונה וכדאי שלא תתאכזבו. וחוץ מזה, תוצאות רואים רק אחרי כמה חודשים טובים. אז לפחות כאן, תוכלו להיות בטוחים שלא כך הדבר, ברוב המקרים. ובמילים אחרות: אם תעשו ניתוח עיצוב זרועות, תוכלו לראות הבדל משמעותי כבר בסיומו.

איך זה ייתכן? ובכן, ניתוח עיצוב זרועות כולל שאיבת שומן ומתיחת עור. אלו שתי פעולות שנראות בצורה מיידית ומשמעותית, גם כאשר במקום הניתוח ישנה נפיחות מסוימת. אחרי שישה חודשים - משך ההחלמה - התוצאות יהיו נפלאות. רוב המטופלים אשר עברו ניתוח כזה אף מעידים שהתוצאות נשמרו למשך שנים.

למעשה, הבעיה העיקרית בניתוח היא מיקום הצלקת, משום שזהו אזור חשוף מאוד יחסית, כפי שכבר ציינו. לרוב הצלקת תמוקם בחלקה התחתון של הזרוע, מתוך כוונה לעשותה קטנה וחבויה ככל האפשר.

ניתוח עיצוב זרועות - נתונים כלליים

משך הניתוח: שעתיים.

הרדמה: כללית.

אשפוז: לרוב אשפוז יום אך לעיתים גם יותר מזה.

זמן התאוששות: שבועיים. חזרה לפעילות גופנית מלאה: אחרי כחודש, בהדרגה.

תוצאות סופיות וטשטוש מלא של הצלקת יתקבלו לאחר: שישה חודשים.