מתיחת בטן-איך לעשות את זה נכון?

יותר ויותר נשים מגיעות לשלב שהן חולמות על בטן שטוחה וחטובה כמו בעבר. הן עוברות לידות, משילות לא מעט ממשקלן אבל העור הרפוי והבטן הרופסת לא נותנות להן מנוח. בשלב הזה, הן לוקחות את המצב לידיהן ומנסות לתקן אותו באמצעות הליך אחד פשוט שמחולל נפלאות – מתיחת בטן על ידי טובי המומחים. אז כן, אין מדובר בירידה במשקל וההליך אינו מיועד לכך, הוא יותר מיועד להשיב לאזור את הנראות האבודה ובמקומה להשיג נראות מושלמת וחטובה. עומדות לפני קבלת החלטה? במאמר שלפניכם נדבר על מתיחת הבטן ובעיקר למי היא מתאימה.

ניתוח מתיחת בטן למי זה מתאים?

הליך מתיחת בטן מתאים לנשים שעברו הריונות אבל לא רק, כפי שהבנתם, הוא בהחלט מתאים גם לנשים שעברו ניתוחי הרזייה ורוצות להשיב את הנראות הקודמת לחייהן. מתכננות היריון נוסף? חכו רגע, אולי כדאי להמתין עד תום השלב הזה בחייכן ורק לאחר מכן לצאת אל דרך חדשה. כן, החדשות הטובות מדברות בעד עצמן, את עודפי העור והעור המדולדל אפשר למגר באמצעות הליך אחד של מתיחת בטן.

מה צריך לעשות לפני ניתוח מתיחת בטן?

כאשר מקבלים החלטה להוציא לפועל הליך של מתיחת בטן יש לקבוע פגישת ייעוץ ראשונית עם המנתח הנבחר. בפגישה זו תעברו בדיקה מקיפה שתבחן האם ניתן לעבור את הניתוח. כמו כן יעלו שאלות אודות הרגלי העישון לרבות ההיסטוריה הרפואית. כשלושה שבועות לפני הניתוח יש להפסיק לעשן וזאת בעקבות עניין ההחלמה שעלול להתעכב או לייצר סיבוכים. במהלך הפגישה יוצגו שיטות ניתוח שונות ותתואם השיטה הטובה והבטוחה ביותר. במקרים מסוימים ולאחר בדיקה ייתכן ולא תידרש מתיחת בטן מלאה אלא חלקית ולכן, פגישת הייעוץ הינה מהותית ביותר.

מהי מתיחת בטן חלקית?

אם אין צורך במתיחת בטן מלאה ונאמר לכן כי אתן צריכות רק מתיחת בטן חלקית התהליך אשר יבוצע יהיה מתיחה חלקית בחלק התחתון של הבטן. יש מצבים בהם לא יידרש ניתוח אלא רק שאיבת שומן ובתנאי כי נראות העור של הבטן גמישה ותקינה. ללא קשר, אם מחליטים לבצע ניתוח מתיחת בטן לא יהיה ניתן לבצע לצדו שאיבת שומן היות וזה עלול לגרום נזק לעור המצוי במקום. לאחר הפגישה הראשונית עם הרופא יידרש מכן להשיג בדיקות דם, אק"ג לרבות צילום חזה ובמידה והבדיקות תהיינה תקינות יגיע שלב הפגישה עם המרדים. הפגישה עם המרדים אף היא מהותית ביותר היות שכך למעשה מכירים את המצב הספציפי וכך מוודאים הליך בטוח ונכון.

רוצות להוציא לפועל את השינוי שחלמתם עליו כל חייכן? עכשיו, לאחר שסיימתן עם הלידות, ההרזיה הגיע הזמן ללכת עם זה עד הסוף. הגיעו לפגישת ייעוץ ראשונית, בצעו את הבדיקות הנכונות והכי חשוב, וודאו כי התהליך יניב לכם תוצאות יפות ותהליך בטוח.