כאשר אתם מעוניינים לבצע הסרת שיער בלייזר, מחירים הם הדבר הראשון שכנראה תתייחסו אליו. כי, אתם בוודאי אומרים, כל המכונים וכל אביזרי ההסרה בלייזר שקיימים היום הם פחות או יותר אותו דבר – אז נשאר רק לנסות ולהוציא את המבצע הכי טוב. המחשבה הזו היא אולי טובה מבחינה צרכנית, אבל לא מבוססת על מידע מוצק.

מחירי הסרת שיער בלייזר – יש דווקא הבדלים

תופתעו לדעת, אבל ישנם הבדלים במחירי הורדת שיער בלייזר – אך הם תלויים בעיקר במבצעים שעליהם מחליטה אותה רשת או אותו מכון. התחרות בשוק הזה איתנה ועיקשת, מה שמבטיח מבצעים מפנקים כל הזמן ומחירים שבאים לקראת הלקוח. היום, המחירים של הסרת שיער נמוכים מאוד יחסית למה שהיה לפני עשור, לדוגמא.

במכוני הסרת שיער בלייזר, המחירים יכולים להיות דבר גמיש מאוד. זו העצה הראשונה שלנו בעניין זה: אל תוותרו על אפשרות המיקוח. בייחוד אם אתם מתכוונים להסיר שיער בשני אזורים בגוף (לדוגמא - כתפיים וזרועות אצל גברים, בית שחי ומפשעה אצל נשים), נסו להשיג הנחה במחיר הסופי – לרוב זה יצליח.

בנוסף, היו סבלניים: ישנן תקופות בהן כל מכוני הסרת השיער מעדכנים מחירים ומאפשרים לכם ליהנות ממבצעים שלא חלמתם עליהם: הסרה בשני אזורים ובעוד אחד מתנה, חמישה טיפולים בחינם למי שמביא את חברו לטפל באותו מכון, חצי מחיר על אזור נוסף ועוד.

רוצים טיפ נוסף? אל תפחדו מהמכונים הקטנים או מהקוסמטיקאיות. כל עוד הם מחזיקים ברישיון להפעלת המכשירים הללו (בדקו זאת מראש), אין שום סיבה שהם יספקו לכם תוצאות פחות טובות מאשר המכונים. והבונוס: במכוני יופי קטנים נהוגים בטיפולי הסרת שיער בלייזר מחירים נמוכים מאוד יחסית, גם ללא מבצעים. שימו לב לכך.

התמדה לאורך זמן תשתלם לכם

מה שעוד חשוב לדעת הוא שכדאי לכם להתמיד. אם אתם מתכוונים בעתיד הקרוב או הרחוק להסיר שיער ביותר משני אזורים, נסו למצוא מכון הסרה שמוצא חן בעיניכם ושלדעתכם עושה עבודה טובה. אם תתמידו איתו, תגלו שהמחירים ממשיכים לרדת לאורך זמן. הרי למכונים משתלם יותר מכל להחזיק לקוחות קבועים.

אם כן, השתדלו לא לקפוץ בין מקום למקום ולחפש את המבצעים הטובים ביותר בכל פעם מחדש. ככה תגלו דווקא במכון קבוע שמציע הסרת שיער בלייזר מחירים נמוכים ומשתלמים בראייה לרחוק. בקיצור, עדיף לא להתפתות לכל מבצע וכמו שהמלצנו קודם בהקשר אחר: המתינו בסבלנות. זה ישתלם לכם.

ומה לגבי מכשירים ביתיים?

שוק מכשירי הסרת השיער הביתיים מתפתח ומתחדש כל הזמן. היום, יותר ויותר אנשים מחפשים להסיר שיער דווקא בבית, ובעיקר משום שאיתם תהליך ההסרה עצמו יהיה זול יותר, באופן כללי. לאחר השקעה חד פעמית במכשיר, כל טיפול יעלה לכם פחות וישתלם הרבה יותר – ובתוצאות נפלאות, ממש כמו במכון.

כיום ישנם שני מכשירים מובילים אשר בעזרתם ניתן להסיר שיער בלייזר בבית: מכשיר הסרת שיער Me והמכשיר ™Silk’n SensEpil. שני אלו נחשבים ליעילים מאוד, נוחים וכאלו שמאפשרים הסרת שיער בכל אזור בגוף (למעט קו הלחיים ומעלה כמובן) בצורה נפלאה ומושלמת.

במכוני הסרת שיער בלייזר מחירים גבוהים הם גם כן אופציה, וזה משהו שאתם צריכים לקחת בחשבון. לעומת זאת, המכשירים הביתיים מגיעים בעלות קבועה והחלקים שלהם – אותם יש לרכוש ולחדש מידי פעם – כמעט ולא משתנים במחירם. אם כן, העדכון הוא כלפי מטה בלבד. שווה לנסות.