פילינג לייזר היינו טיפול חדשני לעור המסייע בהעלמת קמטים, בפיגמנטציה וצלקות.

בניגוד מטיפולי הפילינג הקודמים.

קיימים שני סוגים של פילינג רגיל, טיפול פילינג טבעי היינו טיפול המתבצע אצל קוסמטיקאית מחומרים טבעיים. וטיפול פילינג כימי המכיל חומרים כימיים לחידוש העור לטיפול יש מספר דרגות פילינג קל, פילינג ביינוני ופילינג עמוק הטיפול הכימי מתבצע אך ורק על ידי רופאי עור ההחלמה לאחר טיפול פילינג כימי היינה ארוכה יחסית ויכולות להופיע כוויות על העור למספר ימים בהתאם לסוג הטיפול.

בשונה מפילינג רגיל עם מחומצה כימית הטיפול בלייזר היינו יעיל יותר וללא תופעות לוואי וכוויות שנגרמות כתוצאה מהחומר הכימי.

היתרונות של פילינג לייזר

הלייזר יכול לחדור עמוק תוך שכבת העור וכך לספק תוצאות טובות יותר.

ללא חומרים כימיים, ללא כאבים וללא תופעות לוואי מיוחדות. הטיפול ותהליך ההחלמה היינו מהיר וקל. הטיפול מתאים לרוב האנשים גם לחלק מבעלי העור הכהה יותר.

תהליך הטיפול

תחילה קביעת ייעוץ עם רופא עור מומחה לבדיקת התאמת המטופל לטיפול באמצעות לייזר. הטיפול מתבצע על ידי קוסמטיקאית רפואית אשר מוסמכת המתמחה בטיפולי לייזר הטיפול אינו ארוך ולוקח בדרך כלל בסביבות 20 ד'ק למפגש.

כשבועיים לפני הטיפול המטופלים מתבקשים למרוח משחה הניתנת על ידי הרופא המטפל לקילוף ראשוני של שכבות העור.

במהלך הטיפול קרן הלייזר מקלפת את שכבת העור הפגוע, האזור המטופל כתוצאה מחימום האזור וקילוף תאי העור הפגומים מבתצע תהליך התחדשות של העור ונוצרים תאי עור חדשים בריאים באזור המצולק, מקומט או במקרים של פיגמנטציה.

הטיפול יעיל ומוכח אחוזי ההצלחה בטיפולי לייזר היינן גבוהים מאוד ולכן כיום הואט הטיפול המבוקש והמומלץ ביותר בקרב הרופאים וקוסמטיקאיות.

למרות כל היתרונות האלו טיפולי פילינג לייזר היינן חדשים בשוק ולכן אין ממצאים וודאיים לגבי השפעות הלייזר לטווח הארוך ולכן רק בעתיד נוכל לאמוד את השפעות הטיפול.

טיפולי פילינג קל ובינוני מתבצעים במספר פגישות עד לקבלת התוצאה הרצויה.

טיפול פילינג עמוק היינו טיפול חזק יותר המתבצע בפגישה אחת בם הלייזר חודר לעומק שכבות העור מקלף את העור הפגוע, לאחר טיפול זה העור נשאר אדמומי למספר ימים במהלכם המטופל ימרח קרמים לעור אשר הרופא המטפל ימליץ וכן מומלץ להימנע מחשיפה לאור השמש למספר ימים.

אמנם על פניו נראה כי פילינג עמוק אינו טיפול קל אך הוא מספק תוצאות מעולות ולכן הוא טיפול מומלץ ביותר כיום לצלקות אקנה, קמטים עמוקים והצערת עור הפנים.

למידע נוסף אודות טיפולי פילינג לייזר