ניתוח הגדלת חזה הינו הליך מוכר ושכיח ביותר בארץ ובעולם. נכון להיום יותר ויותר נשים מבצעות ניתוח הגדלת חזה בישראל ומשפרות את המראה ואת תחושת הביטחון לבלתי היכר. לא לחינם נחשב הניתוח הזה לנדרש ביותר וזאת עקב יכולתו להעניק לכל נערה או אישה שלא מרוצה מהחזה שלה את הפתרון המושלם. סובלות מחזה שהתרוקן לאחר לידה או לאחר הרזייה? מעכשיו אתן לא צריכות לסבול את המראה הזה, בזכות ניתוח אחד להגדלת חזה תוכלו גם אתן להשיב עטרה ליושנה.

מה צריך לדעת לפני ניתוח הגדלת חזה?

אם קיבלתן בירושה חזה קטן ואין קשר אפילו למצב שנוצר לאחר לידה או הרזייה, הגיע הזמן לתת לשינוי לצמוח באמצעות ניתוח הגדלת חזה. אין מה לומר, חזה של אישה הוא זה שיכול להעצים או להוריד את בטחונה ולכן חשוב שלא לחכות יותר מדי ולייצר את השינוי בעלות שווה לכל כיס ובאמצעות מיטב הפלסטיקאים שיש לתחום להציע לכן.

מה קורה בעת ניתוח הגדלת חזה? תהליך

בעת ניתוח הגדלת חזה מושתלים שתלי סיליקון לכיס הנוצר מתחת או מעל לשריר החזה. במצב הזה נוצרת נראות של חזה מלא, שופע ובעיקר זקוף כמו בעבר. בעוד העולם מציב גילאים שהם מעל לגיל 17 ישראל היא אחת המדינות שלא מגבילה ונותנת את האפשרות לבצע ניתוח זה בגילאים הנ"ל. אז למה לחכות כשאפשר לשפר את ההרגשה והביטחון? דבר נוסף שחשוב לדבר עליו הוא היריון, אם אתן עדיין לא בעיצומן של הלידות אולי כדאי עם ההליך הזה היות ואם תבצעו אותו ותיכנסו להיריון, ספק אם התוצאות תשארנה ואף עלולות להיפגע גם נוכח ההנקה. רוצות עדיין ללדת? חכו עם הניתוח עד שתסיימו את כל מהלך הלידות בחייכן.

אילו בדיקות צריך לעשות לפני הליך הגדלת חזה?

ניתוח הגדלת חזה ידרוש מכן פגישת ייעוץ כיאה לכל פגישה טרום ניתוחית כזו או אחרת. במעמד הבדיקה יבדוק המנתח את הצרכים האישיים שלכן ובמקביל יישלח אתכן לבצע כמה בדיקות. מבין מגוון הבדיקות אשר יידרשו, בדיקות דם, בדיקת קרישת הדם, ספירת דם, בדיקת אק"ג (פעילות הלב) ולנשים מעל גיל 40 תידרשנה לבצע ממוגרפיה לרבות פגישה עם כירורג שד.

איזה שתלים כדי לבחור?

אם אתן עומדות לפני ניתוח הגדלת חזה, המנתח יציג בפניכן את כל האפשרויות לרבות היצרנים של השתלים. אי אפשר להמליץ על כך אלא רק במעמד פגישת הייעוץ החשובה ביותר. הכי חשוב הוא כי כאשר אתן בוחרות שתלים וודאו כי מדובר בשתלים המעוגנים בתו תקן מחמיר- תו תקן אשר יספק את כל האחריות כי אתן אכן מתעסקות עם מוצר בעל ביטחון ואיכות.

עומדות לפני ניתוח הגדלת חזה? לפני שאתן ניגשות להליך הניתוחי, קראו, התעניינו כמה שיותר והכי חשוב? אל תוותרו על כמה פגישות ייעוץ עם מומחים בתחום.