בחירת מנתח פלסטי

השאיפה שלנו כישראלים בנוגע לרכישת מוצר כל שהוא, היא קודם כל ללכת על המחיר הנמוך ביותר. העניין הוא, שכשמדובר בגוף שלנו ובבחירת מנתח פלסטי שיבצע טיפול כלשהו בגופנו, צריך לחשוב על המחיר אבל לתת משקל משמעותי גם לשאר הפרמטרים שיעזרו לנו לבחור מבין המנתחים הפלסטיים הקיימים כיום.

הסמכה מקצועית

ההסמכה היא סוגיה שמרגישה מובנת מאליה לרובנו, אבל עדיין חשוב לציין אותה וליישר קו בנוגע אליה, מכיוון שישנם תחומים אפורים גם בהקשר הזה. רופאים וכירורגים רבים מקבלים את ההיתר לבצע ניתוחים פלסטיים למרות שזה הוא לא תחום התמחותם הראשי. רצוי לגשת אל מנתח פלסטי שזהו תחום התמחותו הראשי בכדי לעבוד עם האדם המתאים ביותר למשימה. בהגיעכם אל פגישת ייעוץ, אל תהססו להסתכל מסביבכם ולחפש את התעודה המסמיכה את הרופא כמנתח פלסטי. בנוסף, כדאי לבחון את ניסיון הרופא בתחום וההתמחויות שלו, כדי לעשות בחירה שלמה במכון המבצע ניתוחים פלסטיים.

אין חכם כבעל ניסיון

לאחר שהשלמתם את הבדיקה ואכן מדובר במנתח פלסטי מוסמך, כדאי להסתכל על תמונות של ניתוחים קודמים ואפילו לדבר עם מטופלים שעברו ניתוח אצל אותו מנתח פלסטי בדיוק. גם כאן, חשוב לדבר עם אנשים שעברו את הניתוח אצל המנתח הספציפי במכון, ולא אנשים שרק עברו ניתוח במכון.

התאמה אישית

הכימיה ביניכם לבין המנתח הפלסטי חשובה. כאשר אתם מגיעים אל המנתח נסו להיות ספציפיים כמה שיותר לגבי הסיבה שבגללה באתם בצירוף תמונות, דוגמאות ותרופות אליהן אתם רגישים. בדקו האם המנתח נראה אמין, האם הוא מבין את הסיבות שלכם לשינוי ואת הציפיות לגבי התוצאה הסופית שברצונכם להשיג. בנוסף, וודאו היכן הוא יבצע את הניתוח והאם המרכז הרפואי מאושר על ידי המדינה.

סיבוכים קיימים גם בתחום הפלסטי

בכל ניתוח יש סיכוי מסוים לסיבוכים אפשריים. גם זה מתקשר אל המנתח הפלסטי איתו אתם מתכוונים לעבוד. האם במהלך השיחה הוא מדבר איתכם רק על ההצלחה ומחכה כבר לסגירת המועד לניתוח, או שהוא עונה על כל שאלותיכם בכנות ובהרחבה? האם הוא העלה את סוגיית הסיבוכים או שהייתם צריכים להוציא את זה ממנו? כמובן שלא צריך לנהל עכשיו שיחה שלמה אך ורק על סיבוכים אפשריים, אבל תמיד צריך להיות ערניים לגבי אפשרות כזו, כאשר בנוסף לזה אתם אמורים לקבל טופס עליו אתם אמורים לחתום כמו לפני כל ניתוח שמתבצע על ידי רופאים מוסמכים.

בבואכם לעבור ניתוח אצל מנתח פלסטי

קודם כל תצטרכו לחפש את ההסמכה הברורה שלו לניתוחים פלסטיים ולא שום דבר אחר שמשתמע לשתי פנים. לאחר מכן, דברו עם מטופלים קודמים ובסופו של דבר בדקו שאתם תמימי דעים לגבי המטרה הסופית. אם סימנתם V על כל הקריטריונים והמחיר הגיוני, כנראה שאתם בדרך הנכונה.

באתר Aesthetics.co.il תוכלו למצוא מאגר של פלסטיקאים וכירורגים, הכולל את כל המידע שהוזכר במאמר זה.