אקנה היא מחלת עור שכיחה, בעיקר בקרב מתבגרים, והיא מופיעה לראשונה בגיל ההתבגרות. מאחר שהיא נמשכת שנים אחדות, ניתן להגדיר את הקנה כמכלה כרונית, כשלאורך השנים יש תקופות של החמרה ושיפור לסירוגין. האקנה, שהם פצעי בגרות בדרגות חומרה שונות, נוצרת כתוצאה מהשפעות הורמונליות, עלייה ביצירת החלב בבלוטות החלב ומסתימה של פתח זקיק השערה. כמו כן, גם אורח חיים שאינו בריא כמו תזונה עתירה בסוכר ומוצרי חלב עלולה לגרום להופעה של אקנה ולהחמיר את המצב הקיים. הטיפול בפצעי האקנה מבוסס על תכשירים אנט-דלקתיים, ובראשם אקניל ג'ל.

 

אקניל ג'ל טיפולי לפצעי בגרות

אקניל הוא ג'ל טיפולי נטול שומן, המייבש באופן ממוקד ומהיר פגמי עור. החשיבות של טיפול באקנה היא גבוהה ככל שהפצעים הם עמוקים ודלקתיים יותר. אמנם האקנה אינו מסוכן לבריאות, אך הפצעים עלולים להשאיר צלקת ולגרום להופעה של כתמי פיגמנטציה בגיל צעיר מאוד, מה שללא ספק מעיב על איכות החיים וגורם לדימוי עצמי נמוך בקרב צעירים רבים. הג'ל, המבוסס על נוסחה ייחודית, מכיל חומצה סליצילית, ואלנטואין וסנסיבה – חומרים אנטי דלקתיים שהוכחו כיעילים לטיפול בפגעי עור. אקניל ג'ל מומלץ על ידי רופאי עור לטיפול באקנה בדרגות חומרה שונות.

 

כיצד משתמשים באקניל ג'ל?

הג'ל מתאים ומומלץ לשימוש יומיומי, בבוקר ובערב. לפני השימוש, יש לנקות את הפנים היטב משאריות לכלוך ושומן ולשים מעט ג'ל על אצבע נקייה או מקל צמר גפן. יש למרוח את הג'ל נקודתית על פגעי העור, תוך הימנעות ממגע באזור העיניים. הג'ל הינו שקוף ונספג במהירות.

 

מהם היתרונות של אקניל ג'ל

· נוסחה ייחודית – הרכב החומרים באקניל ג'ל מוביל לנוסחה ייחודית בעלת אפקט אנטי דלקתי, עיכוב התרבות החיידקים והחמרת הפצעים הקיימים, וויסות הפרשת החלב וטיפול בשכבת העור החיצונית.

· יעילות גבוהה – אקניל ג'ל נבדק והוכח כתכשיר בעל יעילות גבוהה הפועל במהירות על פגעי העור.

· מתאים לכל הדרגות – בשונה מתכשירים אחרים, אקניל ג'ל מתאים לכל סוגי האקנה – מפצעים שטחיים ועד לנגעים דלקתיים.

· שקוף ונספג במהירות – הג'ל הינו שקוף ונספג במהירות, מה שמאפשר לצאת מהבית לאחר השימוש וכן לישון לאחר מריחת הג'ל על העור ללא חשש מהידבקות החומר על כלי המיטה.

· מתאים לשימוש מתחת לאיפור – אקניל ג'ל מתאים למריחה מתחת לאיפור. כתוצאה מכך, ניתן להשתמש בתכשיר בכל יום וכן הג'ל מהווה שכבה חוצצת בין העור הרגיש לאיפור.

· מומלץ על ידי רופאי עור – אקניל ג'ל מומלץ על ידי רופא עור כתכשיר המטפל באופן ממוקד, מהיר ומיידי בנגעי עור בכל דרגות החומרה.

 

לא צריך לוותר לאקנה – יש אקניל ג'ל

כאמור, אקנה חמור שאינו מטופל עלול להוביל לצלקות וכתמי פיגמנטציה על העור, מהם לא ניתן יהיה להיפטר אלא בטיפולים רפואיים עמוקים. אקניל ג'ל יסייע לכם לשלוט בפצעי האקנה ולהביא להעלמתם תוך פרק זמן קצר.

 

לפרטים נוספים אודות אקניל ג'ל היכנסו לאתר המוצר